Ukázková hodina výuky

Ukázková hodina výuky

Jste mateřská nebo základní škola a hledáte netradiční výukové aktivity pro žáky? Chcete dětem zpříjemnit odpoledne nebo připravit nevšední zážitek? Hocus a Lotus moc rádi cestují a poznávají další nadané děti, které mohou naučit něco ze svých znalostí. Ukázkové hodiny s malými dinokroky jsou oblíbenou formou, jak poznat kouzelný svět cizích řečí.

Podřídíme se vašim potřebám a přijedeme kamkoliv po celé České republice. Nabízíme nezapomenutelný program pro děti od 1,5 roku až do 10 let. V jedné hodině si s námi děti zazpívají, zahrají hry a předně se zábavnou formou naučí vybraný cizí jazyk. To vše ve společnosti Hocuse a Lotusky, kteří nikdy nezapomenou ani na malé dárečky.

Proč si nás objednat?

Naši lektoři spolu s maskoty Hocusem a Lotuskou přijedou na vámi vybrané místo v daný čas. Program ukázkové hodiny je upraven podle věku dětí a požadavků či připomínek rodičů. Vždy se snažíme vyjít vstříc.

  • Netradiční zábavný program na míru
  • Vysvětlení a ukázka metodiky Hocus Lotus
  • Výuka formou kreativních aktivit

Jak to vše probíhá?

Ukázková lekce trvá hodinu a půl. S dětmi prožijeme jeden zajímavý příběh Hocuse a Lotusky, při kterém si společně zazpíváme a zahrajeme. Děti si odnesou kromě malého dárku hlavně nové jazykové dovednosti.

  • Hocus a Lotus přijedou tam, kam potřebujete
  • Dětem se věnují vybraní vyškolení lektoři
  • Vhodné pro školy, školky i jiná sdružení

Ukázkové hodiny v několika jazycích

Angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština.

Stejně jako je tomu v našich domovských učebních prostorách, i na výletech Hocus a Lotus mohou mluvit několika různými jazyky. Je jen na vás, jakou ukázkovou hodinu pro děti zvolíte. S námi chybu neuděláte.