Poznejte nás

Hlavní roli při výuce hrají dinokrokové Hocus a Lotuska, kteří provázejí děti jednotlivými příběhy. Kromě toho, že dinokrokové ovládají 5 světových jazyků, mají i další nadání, která rádi předají vašim dětem. Do každého příběhu se dostanete díky magické lektorce, která je připravena vaše děti seznámit s dinokroky i cizím jazykem.

Magické lektorky jsou vyškolené lektorky a učitelky, které ovládají cizí jazyk a děti jsou pro ně nejlepšími kamarády. Školení lektorek probíhá po dobu jednoho roku, během kterého se seznámí s praktickou i teoretickou stránkou konceptu The adventures of Hocus and Lotus.

Cílem výuky je naučit děti myslet v cizím jazyce jako v mateřském a současně neztratit touhu si hrát a užít si dětství. Ve výuce děti zapojují svoji představivost, rozvíjí řečové i pohybové dovednosti.

Jazyky nám otvírají dveře do světa. Není nic snadnějšího, než umožnit dětem, aby v dětství využily svojí představivosti a hravou formou se staly bilingvními. Dinokrokové Hocus a Lotuska jsou skvělými kamarády, kteří je provedou dobrodružstvími a prvními kroky k dosažení svého cíle!

Veronika Kölbl, BA, Ředitelka JŠ Light Point

Lektoři

Ve městě Písek a jeho okolí letos působí jen jedna lektorka, která absolvuje roční školící program pod dohledem jazykové školy Light Point. Rádi rozšíříme tým o další lektory, pokud vás dinokrokové zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázková hodina

Ukázkové hodiny nabízí dinokrokové na začátku školního roku v každém výukovém centru. Pokud byste ukázkovou hodinu propásli, můžete se za námi zastavit i do výuky, kde si vše vyzkoušíte společně s ostatními studenty. Kromě standardních ukázkových hodin se s námi také můžete seznámit na různých akcích. Pokud se o nás nechcete dělit s ostatními, můžete si nás pozvat do vaší MŠ, MC, ZŠ nebo třeba na oslavu narozenin!

UKÁ