Výuka a kurzy němčiny pro děti

Dinokrokové jsou světoběžníci a proto se mohou pyšnit znalostí hned 5 světových jazyků. Němčina je jedním z nich. Rádi se s vámi podělíme o naše jazykové znalosti.

Proč právě Hocus a Lotus

Hocus a Lotuska jsou malí dinokrokové, kteří učí děti cizí jazyky již od batolat. Stejně jako u ostatních jazyků i v němčině si s dětmi hrajeme a prožíváme dobrodružství, díky kterým se děti učí cizí jazyk přirozeně a hravě.

  • Němčina pro děti od 1,5 roku do 10 let
  • Hravá a zábavná forma výuky
  • Metodika ověřená ve více jak 120 školách

Němčina pro děti s Hocusem a Lotuskou

Metodika výuky The adventures of Hocus and Lotus se opírá o narativní (vyprávěcí) formát. Hlavními hrdiny všech příběhů jsou dinokrokové, Hocus a Lotuska. Jejich dobrodružství jsou hravá a zábavná, děti si je rychle zamilují a snadno v cizím jazyce prožívají dobrodružství společně s nimi.

Každá hodina má svůj řád. Na začátku se děti spojí v kroužku a díky magické formuli (počítání) se přenesou do světa Hocuse a Lotusky. Následuje divadýlko, což je dramatické zpracování dobrodružství, které se opírá o každodenní činnosti dětí. Pro lepší zapamatování si příběhu, zazní zhudebněný příběh, který roztancuje i méně pohyblivé děti.

Chvilka odpočinku neuškodí a tak si s dětmi magická lektorka na chvilku sedne a přečtou si dobrodružství v dinoknize, vyrovbí si něco pěkného na památku, zahrají hry a už je čeká závěr hodiny.

Překvapení na závěr? Ano! Pohádku se končí nejlépe :-)