Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština je druhým nejrozšířenějším jazykem mezi našimi studenty. Je melodická a hravá, stejně jako dobrodružství s dinokroky Hocusem a Lotuskou.

Proč právě Hocus a Lotus

Základním kamenem výuky Hocus a Lotus je příběh. Tento příběh se opírá vždy o dobrodružství, které prožívají dva dinokrokové. Dobrodružství jsou natolik poutavá, že vždy vtáhnou děti do děje a umožní jim tak myslet a reagovat v cizím jazyce. Španělština s Hocusem a Lotuskou je hravá aděti se učí jazyk přirozeným způsobem

  • Moderní výukové pomůcky
  • Propracovaná metodika výuky
  • Proškolení lektoři s láskou k dětem

Výuka španělštiny s Hocusem a Lotuskou

S dinokroky děti prožívají dobrodružství od první chvíle. Jakmile vstoupí do učebny a obléknou si magické tričko, přenesou se do světa, kde už se mluví jen jazykem, kterému rozumí Hocus a Lotuska.

Vyškolená lektorka, která si říká magická, dětem ukáže příběh, který si společně zahrají. Dramatický projev je součástí výuky. Děti se naučí používat výrazové prostředky dané země, více se ztotožní s příběhem a prakticky si tak osvojí slovní obraty a větné skladby. Pro snazší zapamatování jsou všechny příběhy i zhudebněny. Díky melodii se děti opět přenesou do děje příběhu.

Dinoknihy jsou skvělým pomocníkem pro další zopakování si příběhu a obsahují krásné kreslené obrázky. Tyto obrázky ožijí na závěr výuky v animované pohádce, která je příjemným doplněním celého výukového konceptu.