Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Pokud považujete francouzštinu za obtížný jazyk, dinokrokové Hocus a Lotuska vás přesvědčí o opaku. V dobrodružném světě dinokroků jde vše snadno a hravě.

Proč právě Hocus a Lotus

Hocus a Lotuska jsou malí dinokrokové, kteří učí děti ve věku 1,5 roku až 10 let cizí jazyky zábavnou formou. Pomocí vyprávěcího formátu si děti ani nevšimnou, že prožívají dobrodružství v cizím jazyce. Francouzština se tak stane pro vaše dítě druhým jazykem bez zbytečného biflování.

  • Akreditovaná metodika výuky
  • Metodika zpracovaná na 5 let
  • Konverzační a hravá výuky

Výuka francouzštiny s Hocusem a Lotuskou

Hocus a Lotuska jsou dinokrokové, kteří vystupují z řady nejen svým vzhledem, ale i svými znalostmi. Jejich dinosauří ocásky, krokodýlí zoubky a oranžové zbarvení je nepřehlédnutelné. K tomu všemu se domluví plynně hned několika jazyky. Francouzštinu si osvojili při cestování v Evropě, Kanadě a také při návštěvě některých afrických států.

Rádi se s vámi podělí o své zkušenosti v hodinách, které jsou vždy plné dobrodružství, překvapení a lumpáren, které společně vymýšlejí. Na začátku výuky se společně s magickou lektorkou přenesete do světa, kde už se mluví jen francouzsky.

Ve francouzštině si společně zahrajete divadýlko, zazpíváte, přečtete dinoknihy, kouknete na pohádku a nebude chybět ani část, kdy něco pěkného vytvoříte. Celá výuka je v cizím jazyce,děti zapojují všechny smysly a končetiny a zažijí při tom spoustu legrace.