Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Písek

Hodiny angličtiny s dinokroky Hocusem a Lotuskou jsou plná dobrodružství a hraní si v cizím jazyce. Metodika výuky prošla dlouholetým průzkumem a byla osvědčena u více jak 4000 lektorů. Dinokrokové se rádi vypraví i do vaší školky nebo mateřského centra, stačí je pozvat.

Proč právě Hocus a Lotus

Cílem výuky je rozvíjet dětskou představivost v cizím jazyce, aplikovat běžné činnosti do příběhů, které prožívají s dinokroky Hocusem a Lotuskou. Děti si hrají v cizím jazyce a ani si neuvědomují že se učí. Každý příběh je zpracován dramaticky, hudebně a vizuálně. Děti si hodiny s dinokroky prostě zamilují!

  • Akreditovaná metodika
  • Moderní výukové materiály
  • Více než 4000 lektorů v EU

Angličtina pro děti s Hocusem a Lotuskou

Kolem magické lektorky je hlouček dětí oblékající si trička s logem Hocus a Lotus. Už začíná hodina! Děti se nemohou dočkat až se přenesou do světa, kde už se mluví jen cizím jazykem, anglicky. Magická lektorka s dětmi zavře oči, začne počítat a už jsme ve světě Hocus a Lotus. Tak snadné to je, každé dítě přeci ví, že v dinokročím světě už se mluví jen anglicky!

První aktivita je podobná dramatickému kroužku, protože děti hrají divadlo. Zapojí mimiku, všechny končetiny, opakují příběh a užívají si jednotlivé postavičky, které hrají. Pro lepší zapamatování si pustí CD a zatancují si do rytmu zhudebněného příběhu.

Opakování je matka moudrosti a tak si společně v kroužku přečtou dinoknihu a pak se pustí do vyrábění, kreslení či stolních her, které upevní slovní zásobu spojenou s dobrodružstvím.

Na závěr nás čeká za odměnu pohádka!