Jazykové kurzy pro děti Písek a okolí

Ukázková hodina výuky

Jazykové kurzy Hocus a Lotus jsou určeny dětem od batolat do 10 let. Tato jedinečná metodika umožňuje dětem prožívat s dinokroky dobrodružství v cizím jazyce a stát se tak bilingvními. Osvojování cizího jazyka probíhá zábavnou a nenásilnou formou.

Jazykové kurzy pro děti nabízíme v Písku a jeho nejbližším okolí. Magická lektorka s dětmi mluví pouze v cizím jazyce, hrají společně divadlo, zpívají, čtou, tvoří a dívají se na krátké animované seriály s Hocusem a Lotuskou. Hodiny s dinokroky jsou prostě super!

Proč právě Hocus a Lotuska

Dinokroky si zamiluje každé dítě a kontinuity příběhů je nikdy neomrzí. Jazykové kurzy jsou plné dobrodružství, zábavy a přirozeného učení se cizímu jazyku.

  • Koncept na 5 let
  • Rozmanitá a hravá metodika
  • Program i mimo učebny

Jak se přihlásit

Vybrané kurzy v místě vašeho bydliště objednávejte pomocí online formuláře. Školné je jednotné pro všechny pobočky, pro kurzy jsou povinné výukové materiály. Kurzovné je možné hradit i na splátky.

  • Minimální počet dětí ve skupině je 6
  • Výstupem kurzu je diplom s dárečkem
  • Vyzkoušet můžete i příměstské tábory

Jaké jazyky umíme?

Dinokrokové jsou světoběžníci, a tak se domluví hned 5 světovými jazyky. Rádi vám předají své znalosti vyprávěcí formou výuky, pomocí her a aktivit, které obohatí vaše řečové i pohybové dovednosti.

Výuka a kurzy angličtiny pro děti

Angličtina

Angličtina se stala stěžejním komunikativním prostředkem pro země Evropské unie i mimo ni. Ať už se chystáte na dovolenou nebo usadíte vaše dítě k PC, bez angličtiny se neobejdete.

Angličtina
Výuka a kurzy němčiny pro děti

Němčina

Jazyk našich sousedů je nepostradatelnou součástí jazykové výbavy každého bilingvního dítěte. S němčinou na hory či za nákupy můžete vyrazit společně s Hocusem a Lotuskou. Jejich dobrodružství vám zkrátí cestu.

Němčina
Výuka a kurzy italštiny pro děti

Italština

Dinokrokové pocházejí z Říma a jestli něco opravdu ovládají, tak je to právě italština. Určitě si na ně rádi vzpomenete, až si budete objednávat pizzu nebo zmrzlinu na pláži či v Benátkách.

Italština
Výuka a kurzy francouzštiny pro děti

Francouzština

Francouzský jazyk je nejen elegantní tak jako naši kamarádi dinokrokové Hocus a Lotuska, ale také rozšířený po celém světě. Kromě evropských zemí se s francouzštinou domluvíte i v Kanadě a mnoha afrických zemích.

Francouzština
Výuka a kurzy španělštiny pro děti

Španělština

Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě a k tomu má své osobité kouzlo obohacené temperamentem rodilých mluvčích. Pro cestování i budoucí kariéru je jedním z nejvhodnějších jazyků.

Španělština

Kontakt

Nejste si jistí, zda je celoroční kurz vhodný i pro vaše nejmenší? Přijďte se podívat na naše pobočky nebo si objednejte ukázkovou hodinu. Rádi vše vysvětlíme.

Kontakt
X